Przychodnia Weterynaryjna Nasz Zespół Usługi

Przychodnia Weterynaryjna

Świętokrzyskie Centrum Weterynarii

Nasz Zespół

Profile lekarzy

Usługi

Zakres Usług

„Profesjonalna i godna zaufania opieka dla twojego zwierzaka”

 

 

Dobrze znane miejsce w zupełnie nowej oprawie zaprasza do korzystania ze specjalistycznych usług weterynaryjnych oraz codziennej profilaktyki zwierząt towarzyszących. Kadrę medyczną naszej placówki stanowią lekarze oraz osoby z personelu pomocniczego. Oferujemy wykwalifikowaną obsługę przez lekarzy kształconych w Polsce, oraz podyplomowo w wiodących europejskich ośrodkach weterynaryjnych. Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze techniczne, kompletne wyposażenie gabinetów i sali chirurgicznej, z możliwością intensywnej terapii oraz pełnego monitoringu pacjenta. Stworzony specjalnie dla potrzeb weterynaryjnych, nowy sprzęt diagnostyczny i laboratoryjny, ułatwia nam podjecie szybkiej i trafnej diagnozy, często złożonych problemów zdrowotnych. Dogodna lokalizacja z własnym bezpłatnym parkingiem oraz w bezpośredniej bliskości przystanków autobusowych, ułatwia  wizytę.

 

 

Miła, fachowa i profesjonalna obsługa, również w języku angielskim.

 

 

W celu uniknięcia kolejek, oraz zmniejszenia stresu zwierząt, wynikającego z dłuższego czasu oczekiwania na wizytę, uprzejmie prosimy o wcześniejsze umawianie się na wizytę telefonicznie, osobiście lub za pomocą adresu e-mail, który znajdziecie Państwo na naszej stronie.

 

 

W naszej przychodni maja Państwo możliwość dokonania płatności za pomocą wszystkich rodzajów kart płatniczych oraz kredytowych.